Başkan'ın Mesajları
Skip Navigation LinksANA SAYFA HABERLER Başkan'ın Mesajları
20.05.2019 “PORTEKİZ ÜLKE GÜNÜ” ADASO’DA DÜZENLENİYOR

“PORTEKİZ ÜLKE GÜNÜ” ADASO’DA DÜZENLENİYOR

Adana Sanayi Odası, Ankara Portekiz Büyükelçiliği işbirliğinde düzenlenen “Portekiz Ülke Günü” Toplantısı, 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

Adana Sanayi Odası tarafından, Adana sanayisinin gelişimine katkı sağlama, rekabet güçlerini arttırma, ilin ihracatını ve üyelerin yeni pazar arayışlarına katkı sağlamak amacıyla planlanan Ülke Günleri’nin 9’uncusu “Portekiz Ülke Günü” ile düzenliyor.

Adana Sanayi Odası Sakıp Sabancı Toplantı Salonu’nda, 20 Mayıs 2019 Pazartesi, saat 14:30’da başlayacak toplantıya Portekiz Ankara Büyükelçisi PaulaLeal da Silvave ve çok sayıda iş adamı katılacak.

Daha önce İran, Rusya, Çin, Irak, Hindistan, Sri Lanka, Azerbaycan, ABD günleri düzenlediklerini belirten Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, “Portekiz Ülke Günü ile 9’uncusu düzenlediğimiz Ülke Günleri, ilimiz ihracatını arttırma ve üyelerin yeni pazar arayışlarına katkı sağlamaya yönelik önemli bir adımdır. Bu bağlamda karşılıklı işbirliğini ve geliştirmek amacıyla düzenlediğimiz toplantının her iki ülke için de önemli olduğu inancındayım.” dedi.

20.05.2019 “PORTEKİZ ÜLKE GÜNÜ” ADASO’DA DÜZENLENİYOR
Adana Sanayi Odası, Ankara Portekiz Büyükelçiliği işbirliğinde düzenlenen “Portekiz Ülke Günü” Toplantısı, 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü gerçekleştirilecek. [Ayrıntılar]
BİZİ TAKİP EDİN