E-ADASO

Adana Sanayi Odası olarak internet üzerinde yapabileceğiniz hizmetleri aşağıda bulabilirisiniz, Online belge hizmetleri için bir seferlik üyelik işlemini tamamlamanız gerekmektedir.


Online Hizmetler bölümünden Aidat borçlarınızı sorgulayıp ödeyebilir ve aynı zamanda aşağıdaki belgelerin talebinde bulunabilirsiniz.

Belgeler: 

a) Oda Sicil Kayıt Sureti (Türkçe / İngilizce) 

b) Faaliyet Belgesi (Türkçe / İngilizce)

c) Firma Ortakları Belgesi

d) İhale Durum Belgesi (G Bendi)

Sisteme Üye Olmak İçin Aşağıdaki Adımlar Takip Edilmelidir.

1- Online Hizmetler sayfasından FİRMA Sekmesine geçilmelidir.

2- Üye ol link’i tıklanarak sisteme üye olunmalıdır.(Bütün üyelerimizin yeniden üye olması gerekmektedir.)

3- Açılan pencerede Adana Sanayi Odası seçilerek gerekli alanlar doldurulup, doğrula butonu ile diğer sayfaya geçiş yapılmalıdır.

4- Açılan sayfada firma yetkilisinin cep telefonuna gelen doğrulama kodu sisteme girilmelidir.

5- Devam edilen sayfada sistem’de bundan sonra giriş için kullanılması gereken kullanıcı adı(mail adresi) ve parola belirlenip, üye olma işlemi tamamlanmalıdır.

Not: Sistemde kayıtlı bir cep telefonu numaranız veya firma yetkiliniz yok ise TOBB Bilgi Sistemleri Temsilci Bilgilerini Güncelleme Formunu doldurularak sicil@adaso.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.


* Aidat sorgu ekranında ''üye sicil no'' bölüme dört rakamdan oluşan Adana Sanayi Odası üye sicil numaranızı girmeniz gerekmektedir ticaret sicil numaranızı girmeyiniz ! üye sicil numaranızı bilmiyorsanız  üye arama butonundan firmanızın ünvanı ile arama yapabilirsiniz.


Ebds Yardım Dökümanı


                    ONLINE AİDAT ÖDEME BELGE HİZMETLERİ                                     


BİZİ TAKİP EDİN