4. EİT İŞ FORUMU
Duyurular

Sayın Üyemiz,

TOBB’dan alınan yazıda, Ekonomik İşbirliği Teşkilatının yazısına atfen, Türkmenistan Ticaret ve Sanayi Odası, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) Sekreterliği ve Sekretaryası TOBB tarafından yürütülen EİT Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, 15. Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) Zirvesi kapsamında, 26 Kasım 2021'de, 4. EİT İş Forumu’nun Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat kentinde hibrit modda (fiziki ve online) gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

İş Forumu'na İran, Pakistan, Afganistan, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Türkmenistan'da çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firma temsilcilerinin katılımlarının beklendiği ifade edilmiştir. Online kayıt EİT web sitesinde açık olup, 22 Kasım 2021 tarihinde kapatılacaktır.

Rusça ve İngilizce simultane tercüme hizmeti sağlanacak olup taslak program ekte sunulmaktadır. Toplantı zoom linki, teyit veren katılımcılara ayrıca iletilecektir. Katılım formu ve ayrıntılı bilgi için: https://eco.int/general_content/88737-Registration-for-4th-ECOBusiness-Forum.html?t=General-content  sitesi ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla.

 

 

 

 

Bültene Kayıt Olun

Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdaki güncellemeleri alın. Size spam göndermeyeceğiz ve gizliliğinize saygı duyuyoruz.