Bize Ulaşın


ADANA SANAYİ ODASI
Turhan Cemal Beriker Bulvarı No: 134 01130 Seyhan/ADANA
+90 322 436 63 63
+90 322 436 16 36
08:30 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 arası
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adı Soyadı Ünvanı Dahili Telefon E - posta
Dr.İsmet Yalçın  Başkan Danışmanı  143 ismetyalcin@adaso.org.tr
Mehmet Karakuş Sanayi Hizmetleri Şefi 121 sanayi@adaso.org.tr
Dilek Fındıl Özel Kalem 119 ozelkalem@adaso.org.tr
Yaşar Eren İşlet  Basın Danışmanı 126 basin@adaso.rg.tr
Ebru Günem Yazı İşleri 116 yazi@adaso.org.tr
Azizhan Dede  Oda Sicil Memuru 122 sicil@adaso.org.tr
Zahide Toprak  Sanayi Hizmetleri Memuru 112 kobi@adaso.org.tr
Kübra Geben  Mali İşler  117 muhasebe@adaso.org.tr
İrem Erkuş Ön Muhasebe/Vezne 124 vezne@adaso.org.tr
Ferah Sırlıbaş Muhasebe/ İnsan Kaynakları 137 destek1@adaso.org.tr
Kaan Kandemir Bilgi İşlem 115 kaan@adaso.org.tr
İsmail Gündoğan  Bilgi İşlem 152 ismail@adaso.org.tr
Halis Can Şire  Ur-Ge Proje Uzmanı -İhracat Destek Ofisi  153 urge@adaso.org.tr
Emine Önük Ur-Ge Proje Uzmanı -İhracat Destek Ofisi  146 proje1@adaso.org.tr
Gülhan Özdemir Mahir Eller Proje Koordinatörü 125 ekonomi@adaso.org.tr
Betül Aşlamacı Mahir Eller Proje Asistanı 142 betul.aslamaci@adaso.org.tr
Mecit Türkoğlu  Mahir Eller İdari Asistan 150 mecid.turkoglu@adaso.org.tr
Çiğdem Yüzgeç Mesleki Eğitim  131 giz3@adaso.org.tr
Cansu Öztürk  İlo Proje Personeli 149 cansu.ozturk@adaso.org.tr
Bahar Gündüzhan  GIZ 2 Proje Uzmanı 150 istihdam2@adaso.org.tr 
Merve Güngör GIZ 2 Proje Uzmanı 131 giz2@adaso.org.tr
Erçin Levent  GIZ 2 Proje Uzmanı 131 giz1@adaso.org.tr
Ali Erdi İnşaat Mühendisi 151 alierdi@adaso.org.tr
Oğuzhan Baltacı  Teknik Personel  127 belgelendirme@adaso.org.tr
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bültene Kayıt Olun

Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdaki güncellemeleri alın. Size spam göndermeyeceğiz ve gizliliğinize saygı duyuyoruz.