ABD - XPONENTIAL 2024 FUARI
Duyurular

Sayın Üyemiz,

TOBB’dan alınan yazıda, ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı'nın e-posta mesajına atfen; ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı tarafından, 23-25 Nisan 2024 tarihlerinde San Diego, California'da gerçekleştirilecek "XPONENTIAL 2024 Fuarı'na" Türk iş insanlarından oluşan bir heyet düzenleneceği bildirilmektedir.

Fuar ile ilgili ayrıntılı bilgi https://www.xponential.org/xponential2024/public/enter.aspx adresinde yer almaktadır. Xponential Fuarı insansız araçlar ve robotik sektörleri için önemli bir fuardır.

Pek çok sektörle ilgili olup son teknoloji ürün ve hizmetler sergilenmektedir. Fuarda yer alacak konular şu şekildedir: Platformlar: İHA'lar, Otomatikleştirilmiş Araçlar, Hava Platformları (Fixed ve Rotary), Deniz Yüzeyi Araçları, Denizaltı Araçlar Komponentler: Kameralar/Görüntüleme, Çip ve İşlemciler, İletişim Sistemleri, Uçuş Kontrol Sistemleri, Motorlar, GPS, Güç ve Yakıt Sistemleri, Radar Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Silah Sistemleri Fuara "Alım Heyeti" ile birlikte katılacaklara sağlanacak ayrıcalıklar;

· Fuar alanına ücretsiz ve hızlı giriş imkanı

· Konferans ve eğitimlerin bulunduğu Conference Pass için %20 indirim

· Kayıt sırası bekleme zorunluluğunu ortadan kaldıran kimlik basımı

· B2B toplantı desteği ve toplantı yeri rezervasyon desteği

· Networking etkinliklerine davet

· Grup vize görüşme imkânı şeklindedir.

Alım Heyeti'ne dahil olmanın ücreti 90 ABD Doları olup Alım Heyeti'ne dahil olma müracaatı için son tarih 15 Mart 2024'tür. Fuara katılacakların uçuş ve otel masrafları katılımcıların kendilerince karşılanacaktır. Detaylı bilgi için Ceren Okumuş (ceren.okumus@trade.gov; 0 507 988 1302) ile irtibata geçilebilir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.

 

 

 

 

 

 

//