BULGAR- TÜRK İŞ FORUMU, 8 MART 2024, BURGAZ, BULGARİSTAN
Duyurular

Sayın Üyemiz,

DEİK’den alınan yazıda, Bulgar-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (BULTİŞAD)’nın yazısına atfen; BULTİŞAD ve Bulgaristan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin Teşviki İdaresi (IANMSP) ile birlikte, T.C. Sofya Büyükelçiliğimiz ve Ticaret Müşavirliklerimizin desteğiyle Bulgar-Türk İş Forumu’nun üçüncüsünün 8 Mart 2024 Cuma günü Burgaz şehrindeki Uluslararası Kongre Merkezi'nin "Chernomorie" salonunda gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

 Söz konusu etkinliğin “Dünya Kadınlar Günü”nde tertip edilecek olmasından dolayı başta kadın girişimciler olmak üzere bilgi ve iletişim teknolojileri, bulut ve mobil teknolojiler, oyun teknolojileri, fintech, siber güvenlik, dijital sağlık ve teknolojiler gibi ileri teknoloji sektörler ile makine, elektrikli aletler, otomotiv yedek parçaları, kimyasallar, tekstil ve hazır giyim, inşaat ve inşaat malzemeleri, teknik müşavirlik gibi sektörler özelinde firmaların davet edilmesi konusunda Bulgaristan KOBİ Destek Ajansı tarafından destek talebinde bulunulduğu ifade edilmektedir.  

Bahsi geçen İş Forumuna katılım sağlamak isteyen firmaların 1 Mart 2024 tarihine kadar kayıt formunu doldurmaları gerektiği belirtilmektedir.  

Kayıt Formu:

https://docs.google.com/forms/d/1euLMtSAAYwEDyYNhejH1ZLwMbkXJatyBT4g-gf2HyeU/viewform?edit_requested=true

 Bilgilerinize sunarız.

 Saygılarımızla.

 

Ek: Bulgar- Türk İş Forumu Programı (taslak)

 

İrtibat: office@bgtrchamber.com

+359896666103 – Maya Blaskova

 

//