TATARİSTAN FİRMA TEMSİLCİLERİ İLE İKİLİ GÖRÜŞMELER
Duyurular

TOBB’dan alınan yazıda, Tataristan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Sn. Marat Ahmatov'un başkanlığında iş insanlarından oluşan ve ekte listesi sunulan heyetin Türkiye ziyareti kapsamında 9 Aralık 2021 tarihinde 11.00-13.30 saatleri arasında TOBB İstanbul Hizmet Binasında İbrahim Çağlar Toplantı Odasında ev kimyasalları ve kozmetik, konut inşaatı ve yatırım, tekstil, gıda üretimi ve satışı, soğutma ekipmanları imalatı, elektronik tasarım ve üretim, otomobil bileşenleri üretimi, doğal kozmetik üretimi, sergi faaliyetleri ve nakliye hizmetleri alanlarında işbirliği yapmak isteyen Tataristanlı firmalar ile toplantı ve ikili görüşmeler gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Türkçe-Rusça tercüme hizmeti sunulacak olan toplantıya ve ikili görüşmelere katılmak isteyen üyelerimizin  https://anket.tobb.org.tr/#/anket/tataristan-firmalari-ile-toplanti  bağlantısında yer alan formu 7 Aralık 2021 tarihine kadar eksiksiz doldurması gerekmektedir.

İkili görüşmelere katılım için 2 doz aşı (2. dozun üzerinden en az 15 gün geçmiş olması gerekmektedir) ya da son 48 saatte yapılmış negatif PCR testi ibraz edilmesi zorunlu olduğu belirtilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.

Tataristan Firma Katılımcı Listesi

Bültene Kayıt Olun

Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdaki güncellemeleri alın. Size spam göndermeyeceğiz ve gizliliğinize saygı duyuyoruz.